Redukcja stresu, well-being i work-life balance
(z elementami duńskiej filozofii i arbejsglæde, muzykoterapii i techniki uważności)
87 proc. respondentów biorących udział w badaniu Koalicji Bezpieczni w Pracy przyznało, że jeśli miałoby wybór, zdecydowałoby się na pracę w miejscu oferującym niższą płacę, ale lepsze warunki psychospołeczne.

Ten pakiet warsztatów i sesji pozwoli na efektywne zadbanie o dobrobyt pracowników oraz na zwiększenie ich zadowolenie z pracy, a dzięki temu pogłębi poczucie przynależności.

Zestaw szkoleniowy jest kilkuetapowym procesem redukcji stresu, zwiększania świadomości o stresie, jego sygnałach i mechanizmach.
Do kogo skierowane szkolenie?
Szkolenie skierowane jest do wszystkich firm i organizacji, które chcą zadbać o dobrobyt pracowników, zredukować ich stres, zapobiegać wypaleniom, a dzięki temu zwiększyć skupienie, efektywność i zadowolenie z pracy.
Jakie efekty daje szkolenie?
Uczestnicy zyskują wiele praktycznych wskazówek jak radzić sobie ze stresem na co dzień, jak dbać o dobrobyt swój oraz całej grupy.
Uczestnicy otrzymają zwięźle i przyjemnie przedstawioną wiedzę na temat stresu, filarów techniki uważności, a także duńskiej filozofii dobrobytu pracowników oraz work-life balance.
To wszystko pomoże w prewencji chorób psychosomatycznych, zredukuje stres, a także zwiększy produktywność i zadowolenie pracowników.
Co najważniejsze, efekty będą pogłębiane na cotygodniowych sesjach i warsztatach.
Jest to 2-miesięczny proces pozwalający na efektywną redukcję stresu i utrzymanie efektów przez wiele miesięcy.
Co wyróżnia nasze szkolenie?
Szkolenie jest unikatowe na rynku, ponieważ łączy różne metody z zarządzania i redukcji stresu, takie jak stres coaching, technika uważności oraz elementy muzykoterapii i techniki Alexandra. Co więcej warsztaty zawierają w sobie elementy filozofii duńskiej, work-life balance oraz metod z "arbejdsglæde" duńskiego konceptu satysfakcji z pracy.
Plan szkolenia
3 dłuższe warsztaty
(wprowadzenie – 3h, warsztat po 4 tygodniach – 2,5h, warsztat po 2 miesiącach – 2,5h)
12 godzin sesji relaksacyjnych (1,5h raz w tygodniu przez 8 tygodni)
3 godzin konsultacji z zarządzania stresem dla lidera
Kto prowadzi szkolenie?
Daria Turowska-Makoś
to certyfikowany coach stresu w NLP huset w Kopenhadze, life coach certyfikowany w Achology – Academy of Applied Psychology oraz praktyk mindfulness i muzykoterapii.

Skończyła studia na kierunkach Marketing Management Media and Advertisement oraz Innovation and Entrepreneurship w Danii. Daria pracowała jako koordynator oraz coach w Danii, mówi biegle po duńsku i angielsku, tam też się szkoliła i zagłębiała w te techniki.

Jej empatia sprawia, że praca z ludźmi owocuje, a strategiczne myślenie i międzynarodowe doświadczenie pracy w biznesie powodują, że jej warsztaty są merytoryczne oraz z konkretną dawką wiedzy.

Co więcej, doświadczenie Darii w pracy w Danii sprawia, że jej szkolenia są połączone z praktyką i zawierają w sobie duńską filozofię – wiedzę na ten temat nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną.

Prowadziła szkolenia, w Aarhus w Danii, w Pradze w Czeskiej Republice oraz w Polsce.
Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji?
Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę na szkolenie